kontakt

Szczęść Boże,

Prosimy, aby na adres kontakt@nowenny.pl kierować wyłącznie korespondencję związaną z funkcjonowaniem strony i nowennami. Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Niżej znajdziesz formularz kontaktowy. Na wszystkie pytania poza tymi niżej przedstawionymi, postaramy się odpowiedzieć osobiście w miarę naszych możliwości.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół nowenny.pl

1) Nie dotarła do mnie nowenna.

Na dole każdej wiadomości znajduje się pole "Kliknij tutaj, aby zobaczyć Twoje nowenny na dzień dzisiejszy" oraz "Kliknij tutaj, aby zobaczyć Twoje nowenny z dnia wczorajszego". Klikając w nie, można zobaczyć nowenny, przypisane na każdy dzień, nawet jeśli wiadomość się gdzieś zawieruszy.

2) Zaczęłam/Zacząłem za późno, proszę o przesłanie poprzednich dni nowenny…

Celem naszej strony jest wspieranie w codziennej modlitwie. Nie przesyłamy opuszczonych dni nowenn, gdyż nie mamy takiej możliwości, aby na wszystkie wiadomości odpowiedzieć na czas. Nowenny tez mają swoje ramy czasowe, odbywają się przed danym świętem. To trochę jak z pociągiem - jeśli do niego nie wsiądziemy na czas, to trzeba poczekać na następny.

3) Chcę zacząć nowennę pompejańską od innego dnia, niż wyznaczony.

Jest rada! – Jeśli korzysta Pan/Pani ze smartfona lub tabletu to można skorzystać z naszej aplikacji (wszystkie informacje dostępne są na tej stronie http://nowenna-pompejanska.pl/aplikacja/), która pomaga w odmawianiu nowenny od dowolnego dnia.

4) Nie dochodzą do mnie e-maile z nowennami…

Prawdopodobnie przy zapisywaniu się na stronę nowenny.pl nie potwierdzono subskrypcji. Po każdym zapisaniu się otrzymujesz e-mail, a w nim link aktywujący, który trzeba kliknąć. W tej sytuacji najlepiej

– odnaleźć wiadomość z linkiem,

– albo zapisać się jeszcze raz,

– albo można również napisać do nas, abyśmy wygenerowali go raz jeszcze.

Bardzo częstym problemem jest podanie niewłaściwego adresu e-mail. Około 5% adresów pozostawionych na tej stronie jest błędnie wpisanych.

5) Nagle przestały dochodzić do mnie nowenny…

Oj, coś stało się po drodze, bo od nas wiadomości wychodzą zawsze. Możliwości są trzy:

– zapełniona skrzynka e-mail (trzeba pousuwać stare wiadomości, by zrobić miejsce),

– wypisanie się z nowenn (wtedy trzeba zapisać się ponownie),

dostawca poczty zablokował nasze nowenny i są w spamie (wejdź tutaj: http://nowenny.pl/aktualnosci/586abcf77e0d838309000599

i zobacz, jak temu zaradzić).

6) Nie chcę już odmawiać tej nowenny/dostawać od was wiadomości.

W każdej chwili można wypisać się z jednej lub wszystkich nowenn, klikając w link, podany na dole każdej wiadomości i odznaczając odpowiednie pola. Nie należy rezygnować, zgłaszając wiadomość jako niechciana/spam – przez to także inni mogą przestać dostawać wiadomości…

7) Chcę złożyć świadectwo.

Prosimy o kontakt na adres swiadectwa@rozaniec.info lub poprzez ten formularz pompejanska.rosemaria.pl/kontakt/napisz-swiadectwo/.

8) Prześlijcie nowennę do mojej znajomej / Czy mogę przesyłać nowenny dalej?

Nie możemy tego zrobić. Mamy bardzo restrykcyjną politykę wysyłania wiadomości e-mail, tzn. wyłącznie do osób, które same się wpisały i kliknęły na łącze aktywacyjne. Nie należy również wypełniać formularza danymi innych osób.

9) Co to jest ta nowenna pompejańska i jak się ją odmawia? Nie wiem, czy wszystko robię jak należy.

Zapraszamy na strony internetowe rozaniec.info, nowenna-pompejanska.pl i pompejanska.rosemaria.pl. Można tam znaleźć wszystkie niezbędne informacje oraz wiele przydatnych artykułów.

10) Chcę zamówić „Królową Różańca Świętego”, różaniec, książkę…

Zapraszamy do księgarni internetowej Wydawnictwa Rosemaria: http://www.rosemaria.pl.

11) Proszę o modlitwę.

Jako zespół nowenny.pl nie mamy możliwości przyjmowania indywidualnie intencji modlitewnych. Proponujemy złożyć intencję do omodlenia przez innych w internetowym Radiu Różaniec (http://pompejanska.rosemaria.pl/intencje-modlitewne/). Mogą Państwo również złożyć intencję na Mszę św. zbiorową w Pompejach. Odpowiedni formularz znajduje się na stronie http://pompejanska.rosemaria.pl/msza-sw-w-pompejach/.

Błąd z konfiguracją serwera - skontaktuj się z administratorem.
Formularz kontaktowy