FUNDACJA RÓŻAŃCOWA

Fundacja Królowej Różańca Świętego stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca głównie poprzez czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając kolejne numery tej gazety. Czasopismo to rozwija się i dociera do coraz większej rzeszy odbiorców! Zobacz: www.rozaniec.info

Jeden z szacownych ojców, dominikanin i pierwszy w Polsce propagator nowenny pompejańskiej, powiedział nam, że aby czasopismo „Królowa Różańca Świętego” mogło istnieć, muszą za nim iść dzieła miłosierdzia w duchu dzieł błogosławionego Bartola Longa. Mimo że nasze czasopismo boryka się z trudnościami i nie bez problemów docieramy do nowych Czytelników, udało się nam podjąć ciekawe inicjatywy skierowane do więźniów. Piszemy o tych działaniach na blogu naszej fundacji.

Nasza działalność to także ostrzeganie przez spirytyzmem, ezoteryzmem, satanizmem, okultyzmem i zagrożeniami duchowymi. Ten cel realizujemy od 2002 roku m.in. poprzez strony www.egzorcyzmy.katolik.pl i www.exorcismus.org. Przez nie dotarliśmy do milionów ludzi, szczególnie tych zagrożonych, z dobrą nowiną o Jezusie Chrystusie! 

Taka działalność jednak generuje koszty. Zatem zachęcamy każdego, kto pragnie dołączyć do nas, wesprzeć pomysłem, radą albo symboliczną złotówką, o kontakt z Fundacją!

Z pozdrowieniami, Marek Woś
Prezes Zarządu Fundacji – www.pkrs.org.pl