Aktualności

Strona nowenny.pl pomaga w modlitwie!

Oto garść cytatów z licznych listów do nas:

Wiktor:

Chciałbym serdecznie podziękować za tego typu możliwość wspomagania się w modlitwie. Moim zdaniem pomysł jest genialny. Przy zwykłych nowennach pozwala je poznać, ich mnogość i po prostu cieszyć się ich owocami. Jeżeli chodzi o nowennę pompejańską, to bardzo przydatne są rozważania, jak i to, że człowiek nie zastanawia sie i nie odlicza dni do końca nowenny, bo robo to za niego subskrypcja, a to pozawala bardziej i głębiej cieszyć sie samą nowenna.

Edyta:

Wasze wpisy na mojego email-a były bardzo motywujące, przybliżyły mi wiele spraw tak podstawowych a zarazem tak ważnych i trudnych, Bóg zapłać.

Jadwiga:

Bóg zapłać za każde słowo które otrzymałam od Was w czasie odmawiania Nowenny Pompejańskiej - nie był to łatwy czas czesto zmęczenie, trudności w skupieniu ale wytrwałam. Z różancem nie rozstawam sie od lat szkolnych, z różańcem w ręku rodziłam piątkę dzieci i do dziś modlę się przynajmniej dziesiątkiem rózańca lub Koronką do Miłosierdzia Bożego i choć w życiu miałam wiele trudnych chwil to zawsze czułam opiekę Matki Bożej. Bóg zapłac za wsparcie.

Teresa

Szczęść Boże dziękuje z całego serca za prowadzenie mnie w tak pięknej modlitwie różańcowej. Muszę się przyznać że miałam różaniec ale się na nim nigdy nie modliłam. Wiem napewno że postaram się jak najczęściej na nim się modlić. Na razie nie zaoważyłam zmiany, o którą prosiłam Matkę Boską ale mam nadzieję że Mateńka mnie wysłucha. Wiem że podejmę się drugiej nowenny. Dziękuje bardzo za to, że nauczyłam modlić się na różańcu i będzie zawsze blisko mnie.

Grażyna

Kochana redakcjo Szczęść Boże chcę wam podziękować za wsparcie i opiekę przez 54 dni nowenny pompejańskiej, którą skończyłam wczoraj. 

Romana

Witam serdecznie po zakończeniu Nowenny. Przyznam,że byliście dla mnie bardzo pomocni. Każdego dnia czekałam na wasze wskazówki i rozważania. I właśnie to pomogło mi  dotrwać do kończę. Bóg Zapłać 💖 

Halina

Bardzo dziekuje za towarzyszenie mi w tej przepieknej modlitwie. Każdego dnia czytalam slowa od Was i czułam, ze nie jestem sama w tej modlitwie do naszej Matki. W czasie modlitwy miałam, jak każdy, dobre dni ale bylo tez bardzo ciężko, rozproszenia i zwlekania z modlitwą. Wasze towarzyszenie bylo dla mnie mobilizujące i przypominające, że to właściwa droga, że ta modlitwa pozwala przebywać z Maryją, a Maryja zawsze prowadzi nas na "górę",  a tylko na górze mozna spotkać JEZUSA.