Aktualności

Kolejna nowenna pompejańska zakończona!

Oto fragmenty wybranych listów, jakie ostatnio otrzymaliśmy:

Jestem bardzo wdzięczna, że przez 54 dni byliście ze mną podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Takie treści, jakie przysyłaliście każdego dnia nowenny pompejańskiej są bardzo pomocne nie tylko w samej modlitwie, ale równocześnie w wytrwaniu w niej przez 54 dni. Bardzo dziękuję za wsparcie. Jestem szczęśliwa z tego powodu, że od 18 grudnia br. jestem członkiem Apostolatu Nowenny Pompejańskiej i dotarł już do mnie również dyplomik. Bardzo dziękuję. Czasopismo Królowej Różańca prenumeruję dla siebie i siostry. Pozdrawiam serdecznie i życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i samego dobra w Nowym Roku 2016. 

Anna

Witam Caly Zespół Nowenny.pl i chce podziekowac wszystkim za przyjecie mnie i za mobilizacje do. odmawiania tej Cudownej Nowenny. Codzienni biore rozaniec do reki imodle sie to jest dla mnie wszystkim. Drogi zespole Kocham Was wszystkich za codzienne slowa wsparcia i za wszystko Serdeczne Bog Zaplac.

Henia

Bardzo dziękuje za codzienny email. To jest bardzo bardzo potrzebne.  Dzięki temu nigdy nie potrzebowalam kalendarza. Nigdy nie zapomnialam o odmowieniu Nowenny.  Zawsze z niecierpliwoscia czekalam na slowo od Was.  Pomocne slowo w formie modlitwy czy tez zwyczajnie po ludzku slowo nadziei otuchy zachety.  Byla to juz 9 Nowenna i modlilam sie za Dusze w Czyscu.  Nie modlilam sie dla siebie. Nie zaprzestajcie swojej dzialalnosci.  Dzieki Wam wiecej ludzi odmawia Nowenne. Wierze w to.  Wiem to.  Zaraz bede zaczynac kokejna Nowenne. Bez tej Nowenny bez różańca moj dzien jest malo wazny.

Elzbieta

Dziękuję za słowa wsparcia w modlitwie!

Liliana

Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować za te wszystkie piękne Nowenny, jakie od samego początku istnienia portalu nowenny.pl wysyłacie mi Państwo na adres mejlowy. Mam nadzieję, że do nich dołączą także Nowenny do świętej Rity i do Matki Bożej z Cudownego Medalika, oraz do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Chciałabym także życzyć Państwu wesołych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku oraz błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Magdalena

Modlę się Nowenną Pompejańską już 5 raz ogromnie dziękuję za wsparcie modlitewne i pozdrawiam

Irena

Pragnę z całego serca, aby miłość do różańca pozostała we mnie! Czuję się spokojna i szczęśliwa!

Teresa

Na początku chciałabym podziękować, za Wasze codziennie słowo, które strasznie umacniało i dodawało nadziei. Nie wiem czy dałabym bez Was radę. Codziennie modliłam się czekałam z ufnością, że Matka Boska wysłucha mojej prośby. I nagle moja prośba, może nie w całości, ale poczęści została wysłuchana, teraz już nie mam żadnych wątpliwości...! Maryja wysłuchuje naszych próśb i działa na swój sposób. 

Chciałabym zachęcić wszystkich ludzi do odmawiania tej nowenny, ja już wiem że po skończeniu "tej", zaczne następną.

Bóg zapłacić za wszystko, za to że jesteście i wykonujecie przepiękną pracę.

Joanna

Bóg zapłać Wam za Waszą wielką i piekną pracę. Wasz trud składam w ręce Maryi, naszej Krolowej i będę się modlić o dalsze blodoslawieństwo dla Was. Piszę ze Szwajcarii. Tu świat jest inny i wiara w istnienie zła nie istnieje. Rozmawiając z ludźmi na ten temat, jest się narażonym na ośmieszenie. Sama doswiadczając wielkich lask odmawiając Nowennę Pompejańska chcę szerzyć tę cudowną modlitwę wszystkim dookoła. 

Niech Wam błogosławi Bóg Ojciec w Trójcy przenajświętszej z Maryją Niepokalaną.

Małgosia

Dziękuję całemu zespołowi za waszą pracę. Codzienne e-maile z kolejnymi modlitwami ułatwiają uczestnictwo w nowennach.  Chwała Panu.  Życzę Błogosławieństwa Bożego na Nowy 2016 Rok. 

Janina

Bóg zapłać za wsparcie w tych 54 dniach, za słowa otuchy. Dla mnie to była ogromna pomoc i wsparcie. Z różańcem jestem na co dzień. Żywy różaniec oraz codzienny "różaniec za dzieci". Ufam i wierzę że przez ręce Maryi otrzymam łaskę o którą w tej Nowennie prosiłam. Życzę błogosławieństwa w Nowym 2016  Roku. Szczęść Boże.

Łucja

Dziękuję za wsparcie mimo że to już co najmniej 7 moja  nowenna Którą odmawiałam ,każda coś zmieniła w moim życiu i nauczyła innego podejścia do różańca wiary w jego moc i pomoc Matki Bożej chociaż nie zawsze jest tak jakbyśmy tego oczekiwali co uczy pokory i zaufania. Bóg zapłać!

Bogusia

Strona Nowenny.pl była pomocna w sprawach osobistych i w duchownych. 

Janina

Dziękujemy za Wasze listy, słowa wsparcia!

Marek Woś z zespołem nowenny.pl